• banner1-1
 • banner2
 • banner3

  Затоа изберете cardone

  OCUBE Интелигентна технологија за развој на копродукции, Ltd Интелигентни производи е нашата основна производи, независно истражување и развој на контрола на температурата модул и интелигентни терминал APP интерактивни апликации, може да им обезбеди на корисниците со бебиња во процесот на хранење на сите видови на проблеми се среќаваат во решението и научни совети.   

  OCUBE технологија за мнозинството на корисници со интелигентна машина млеко, интелигентни кафе кригла и други интелигентни производи, корисниците може лесно клучна работа, тоа ќе донесе погодности живот и забава чувство за паметни технологија.

  Нашата цел е: "Промена произлегуваат од откривањето, интелигенција може да се идеализира живот"

  Прочитај повеќе

  Избрана производи

  компанијата Вести

  • 18/01/18

   OCUBE Интелигентен

   OCUBE Интелигентна технологија за развој на копродукции, Ltd .. (истражување поранешниот Ningbo универзитет за технологија на производи и дизајн) е основана во 2009 година, кој е еден-стоп технологија, услуги организација развиена во Инд ...
   Прочитај повеќе

  мислите за вашето време

  WhatsApp Online Chat !